Tekil Mesaj gösterimi
  #1  
Alt 26 Aralık 2017, 12:15
ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReaL ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator
 
Yurtdışı Şubesi
Mesajlar: 173
Konular: 31
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Memnuniyeti: (0%)
Talking Kıbrıs’ta Bitcoin Cash Merkezi Açılıyor

Coinbase ve Gdax’te, Bitcoin Cash’in piyasaya sunulmasıyle birlikte kripto paraların toplum tarafından benimsenmesi hızlanacak. Bu yüzden yerel kullanıcıların, yatırımcıların ve geliştiricilerin bu konuyu tartışmalarına yardımcı olmak için Kıbrıs’ın Limassol kentinde Bitcoin Cash merkezi kuruluyor.

Cash Adası

Kıbrıs, 2018’in ilk yarısında Bitcoin Cash merkezini açmayı planlıyor. Merkez, insanların kripto paralar hakkında konuşabileceği, serbest tartışmalara katılabileceği ve endüstri uzmanlarıyla görüşebileceği bir topluluk merkezi olarak hizmet verecek. Bitcoin Cash merkezinin ev sahipliğini, bir ay önce kentin ilk Bitcoin ATM’sini açan Hello Grubu yapacak.

Kıbrıs, kripto paraların tutunması için ideal bir yer. Ada sunucuları, düşük maliyetli çözümlere ihtiyaç duyan, Avrupa, Rusya ve Orta Doğu’daki bir çok şirkete denizaşırı finansal merkez olarak hizmet veriyor. 2013’teki AB’nin “kefalet” krizinin hatıraları hala taze olduğu için, Kıbrıs’taki insanlar kripto paraların faydalarını anlamaya ve görmeye daha açıklar. Bunun kanıtı ise dünyada dijital para birimleri hakkında yüksek lisans veren ilk akademik kurumun Lefkoşa Üniversitesi olması.

Bitcoin Cash Daha İyi

Dijital para meraklıları, Bitcoin Cash için diğer kripto paralara kıyasla daha heyecanlılar. Çünkü Bitcoin Cash’in hız ve maliyet açısından daha yüksek bir performansa sahip olduğunu düşünüyorlar. Buna bir örnek olarak, Goldmoney kurucusu Roy Sebag, “Bitcoin işlemimin onaylanmasını 10 saat bekledim.Umarım Goldmoney, Bitcoin Cash’i en kısa zamanda platformuna ekler.” dedi.

Bunun yanında bir çok kripto para meraklısı, Bitcoin Cash’in kripto para mantığına daha sadık olduğunu düşünüyor. Japon finans devi SBI Holding’in Başkanı Yoshitaka Kitao konu hakkında, “Satoshi Nakamoto tarafından yaratılan Bitcoin, eşten eşe elektronik nakit sistemidir. Bu güçlü bir vizyon. SBI Holding, Bitcoin Cash’in küresel olarak kullanılacağı bir platform için kaynak ayırmayı planlıyor.” dedi.

Kaynak: news.bitcoin.com
__________________
Borsa; paradan para kazanma sanatıdır
Alıntı ile Cevapla