Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Aralık 2019, 13:42
Bitcointlcevir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bitcointlcevir Bitcointlcevir isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

İstanbul Avrupa Şubesi
Konular: 8
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Memnuniyeti: (0%)
Bitcointlcevir isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: DASH (Digital Cash) Coin Nedir?

Hızlı işlem yapabilmek için Skype - Whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz.
- Skype için buradan direkt iletişim kurabilirsiniz.
- Whatsapp için buradan direkt iletişim kurabilirsiniz.
- Telegram için buradan direkt iletişim kurabilirsiniz.

100 TL Altı işlemlerde komisyon ücreti %10'dur.

Nakit ile Bitcoin Al-Sat
Bitcoin, Ethereum, Ripple, Tether ve 1200'den fazla kripto para alım satım işlemlerini nakit olarak yapabilirsiniz. Nakit ile Bitcoin alım-satım işlemleri için Cointral'in size sunduğu hizmetleri maddeler halinde aşağıda sıraladık;

1. Cointral alım-satım noktamıza müracaat etmek.
Öncesinde Bitcoin, Ethereum, Ripple veya almak istediğiniz diğer altcoinler hakkında ön araştırma yaparak konu hakkında daha detaylı fikir sahibi olarak şubemize gelebilirsiniz. Şubelerimiz'i görmek istiyorsanız tıklayabilirsiniz.

2. Satış ofisimize girdiğiniz anda, bütün alım-satım süreci boyunca alanında uzman personellerimiz tarafından size detaylı bir rehberlik hizmeti sunulacak. Bu hizmetlerden bazıları şunlardır;
"¢ Bitcoin, Ethereum, Ripple veya diğer alım-satım yapmak istediğiniz kripto paralar hakkında daha detaylı bilgi alabilir,
"¢ Henüz bir sanal cüzdanınız bulunmuyorsa güvenliği ve gizliliği sizin tarafınızdan sağlanacak yeni bir cüzdan kurulumu desteğini uzman personelimiz yardımıyla kolaylıkla edinebilirsiniz.

3. Dilediğiniz para birimi tutarında Bitcoin alım-satım işlemlerinizi satış temsilcimizle paylaşarak işlem talebi oluşturmak.
İşleminiz tamamlandığında yaptığınız işlemin Bitcoin'in hesabınıza ulaşma sürecini bekleyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. (Transfer süreci blok yoğunluğuna göre değişim göstermektedir. Bu süre 5 ila 20 dakika aralığında değişmektedir.),

Kredi Kartı ile Bitcoin Al
Cointral ile hem Kapalı Çarşıda bulunan Türkiye'nin ilk fiziki şubesi olan şubemizden nakit yoluyla Bitcoin satın alabilir hem de buradan kredi kartı ile Bitcoin alım-satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Adres: Beyazıt, Kapalı Çarşı Molla Fenari Mah, Çuhacı Han Sk. No:12
34120 Fatih/İstanbul