Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi

Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi (https://www.coinforumu.com/)
-   Bitcoin (https://www.coinforumu.com/bitcoin/)
-   -   BitCoin'i, al sat yaparken kullanmaya başladım (https://www.coinforumu.com/bitcoin/1254-bitcoini-al-sat-yaparken-kullanmaya-basladim.html)

CtrL 24 Şubat 2018 12:09

BitCoin'i, al sat yaparken kullanmaya başladım
 
Arkadaşlar son üç gündür dikkatli takip ediyorum BitCoin'i, al sat yaparken kullanmaya başladım bu durumu, fakat daha ne kadar böyle sürer bilemiyorum. 3 gündür bu saatlerde, saat gece 12-1 arası en düşük seviyede oluyor BitCoin yaklaşık 9800$, öğleden sonra saat 2:30-3 civarı ise en yüksek seviyesini görüyor. Al-sat yaparak 3 günde bana iyi kâr ettirdi. Takip edip alım satımınızı ona göre yapın derim. Ayrıca bunu başka fark eden oldu mu acaba ve bu düzenli iniş çıkış ne kadar sürer tahmin edebilir miyiz?


Şu Anki Saat: 07:20

Powered by vBulletin® Version 3.8.9
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Coinforumu.com olan bitcoin forum sitemize eklenen içeriklerden, içeriği ekleyen kullanıcı sorumludur. Kullanıcı bazlı herhangi bir telif hakkından Coinforumu.com sitesi ve site yetkilileri sorumlu değildir. Telif hakkı kapsamında bulunan içerikler ile ilgili hukuksal bildirimleriniz için bu bağlantı ie iletişime geçebilirsiniz. Btc forumu yönetimi size en geç 48 saat içerisinde dönüş yapacaktır.