Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi

Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi (https://www.coinforumu.com/)
-   Coin Borsa Siteleri (https://www.coinforumu.com/coin-borsa-siteleri/)
-   -   Merhaba Arkadaşlar 100$ ila 1000$ arası para kazanmak istermisiniz ? (https://www.coinforumu.com/coin-borsa-siteleri/1756-merhaba-arkadaslar-100-ila-1000-arasi-para-kazanmak-istermisiniz.html)

jacklow_1 26 Mart 2018 21:01

Merhaba Arkadaşlar 100$ ila 1000$ arası para kazanmak istermisiniz ?
 
Arkadaşlar öncelikle size siteden bahsedeyim bu vereceğim site yabancı kaynaklı bir sitedir başlarken 100$ veriyor lakin refarans istiyor eğer size atmış olduğum link ile kayıt yaparsanız 100$kazanıyorsunuz yok arkadaş sen yalan atıyorsun diyen arkadaşlar linke tıklamadan'da üye olabilirler lakin bakiyesi sıfır olarak gözükmektedir benim şuan hesabımda 900$ para birikti ve ben bu parayı BTC DOGE coin olarak hesabıma geçirebiliyorum size öncelikle linki vericem sonra siteden nasıl para kazanılır onu.

LİNK: http://ofmoney.site/9293875710880/ (Kopyala YAPIŞTIR.)

Sitemizi tarayıcımıza yapıştırdıktan sonra yabancı kaynaklı site olduğu için ilk olarak.
1-Registration TIKLANARAK şahsi mail hesabımız ile üye oluyoruz.
2-Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra "User area" tıklanır.
3-START WATCH PAYED ADS gelecektir ve burdaki buton tıklanacaktır.
4- Viewing adwertisiment açılacaktır ekranınıza resim çıkacak ve resimde 4 tane rakam belirtilecek rakamları kutucuğa yazdıktan sonra continue tıklanır her tıklandığında size yeni rakamlar verilecek + sol tarafta bakiyenizde 10 $ arttığını göreceksiniz.
Bu tür siteleri siz değerli arkadaşlarım ile paylaşmaya devam edeceğim teşekkür ederim iyi kasmalar takılan anlamayan olur ise yorum atsın...


Şu Anki Saat: 03:26

Powered by vBulletin® Version 3.8.9
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Coinforumu.com olan bitcoin forum sitemize eklenen içeriklerden, içeriği ekleyen kullanıcı sorumludur. Kullanıcı bazlı herhangi bir telif hakkından Coinforumu.com sitesi ve site yetkilileri sorumlu değildir. Telif hakkı kapsamında bulunan içerikler ile ilgili hukuksal bildirimleriniz için bu bağlantı ie iletişime geçebilirsiniz. Btc forumu yönetimi size en geç 48 saat içerisinde dönüş yapacaktır.