Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi

Geri git   Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi > Tüm Kripto Coinlerin Tartışma Alanı > Coin Borsa Siteleri

Coin Borsa Siteleri Coinlerin Bulunduğu Borsalar Hakkında Paylaşımlar


RaiBlocks (XRB) kısa süre sonra Binance ticaret listesine eklenecek

Coin Borsa Siteleri


Coin Borsa Siteleri Coinlerin Bulunduğu Borsalar Hakkında Paylaşımlar

 
Seçenekler Arama Stil
  #1  
Alt 11 Ocak 2018, 23:19
CooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gold Üye
 
İzmir Şubesi
Mesajlar: 441
Konular: 231
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Memnuniyeti: (0%)
Standart RaiBlocks (XRB) kısa süre sonra Binance ticaret listesine eklenecek

RaiBlocks (XRB) kısa süre sonra Binance ticaret listesine eklenecek

Piyasadaki eski trader'lar zaten biliyordur ama yeniler için özellikle söylüyorum; RaiBlocks (XRB) kısa süre sonra Binance ticaret listesine eklenecek. Yani alınıp-satılabilir hale gelecek. Bu sebepten ötürü bir an önce Binance üyeliklerinizi bir an önce açmanızı ve içerisine yeterli miktarda kapital koymanızı öneriyorum. XRB listelere girdiği gün çok büyük al-sat fırsatları bizi bekliyor olacak diye düşünüyorum. Buraya kadar yazdıklarım işin kısa vadeli yatırım kısmıydı.

Bir de RaiBlocks'un uzun vadede yarattığı büyük bir değer var. RaiBlocks içerisinde çalışan mekanik, alışık olduğumuz blockchain tabanlı coin mekaniğinden biraz daha farklı. Yani çalışma mantığı bitcoin ile bire bir aynı değil.

Basitçe bahsetmek gerekirse; Bitcoin'de yapılan işlemler bloklar halinde kaydedilip, miner'lar tarafından onaylanıyor ve her blok birbiri ardına eklenerek bir zincir olarak ilerliyor.

RaiBlocks'ta işler biraz daha farklı yürüyor. XRB'nin arkasında yatan mekaniğe, mantığa "block lattice" deniyor. Bu sistem içerisinde her hesabın kendine ait bir blockchain'i (blok zinciri) var. Bu sebepten ötürü iki tarafın arasında alışveriş yapabilmesi için bir miner'a, miner'ın işlemleri onaylamasına vs. ihtiyacı yok. Örneğin Mehmet bana 1 tane RaiBlocks göndermek istiyor. Kendi hesabından benim hesabıma 1 XRB göndermek üzere gerekli işlemi yapıyor. Ancak sadece bu yeterli değil. İşlemin gerçekleşmesi için benim de online olup Mehmet'in bana gönderdiği 1 XRB'yi almak için "tarafıma 1 xrb aktarılmasını onaylıyorum" anlamına gelen işlemi yapmam gerekiyor. Daha sonrasında ticaret gerçekleşiyor. Hiç bir miner olmadan, hiç bir işlem ücreti ödemeden ve saatlerce beklemeden.

Bu güçlü yönleri sebebiyle; çok kısa bir süre içerisinde RaiBlocks, 0.3$ civarından 30$ bandına fırladı. Fakat elbette günler geçtikçe zayıf noktaları, kusurları ortaya çıkabilir. Bu olasılık, her zaman; her coin, kişi, şirket, ürün için mevcuttur. Bu yüzden düzenli olarak araştırma yapmak, değişimlere açık olmak ve pazarın nabzını sürekli kontrol etmek yapmamız gereken en önemli eylemlerdir.

Hepinize bol kazançlar diliyorum.
Alıntı ile Cevapla
  #2  
Alt 11 Ocak 2018, 23:20
Uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Moderator
 
İzmir Şubesi
Mesajlar: 695
Konular: 298
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Memnuniyeti: (0%)
Standart

Zaten hali hazırda 3.5 milyar dolar piyasa hacmi olan 6 ayda
77236.35% büyüyen son 1 ayda 1322.96% büyüyen XRB için binance'e girince nasıl ve neye dayanarak, yüzde kaçlık bir artış bekliyorsunuz acaba?
Zaten binance'e girmeden şişti, binance'e girince 1-6ay önce alanlar bir güzel satıp karını cebe indirecek, olanda yüksek fiyattan alanlara olacak gibi geliyor bana şahsen.
__________________
Borsa bir milletin hayat damarıdır.
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Tag Ekle
binance, bitfinex, paribu, raiblocks, xrb


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler Arama
StilCoinforumu.com olan bitcoin forum sitemize eklenen içeriklerden, içeriği ekleyen kullanıcı sorumludur. Kullanıcı bazlı herhangi bir telif hakkından Coinforumu.com sitesi ve site yetkilileri sorumlu değildir. Telif hakkı kapsamında bulunan içerikler ile ilgili hukuksal bildirimleriniz için bu bağlantı ie iletişime geçebilirsiniz. Btc forumu yönetimi size en geç 48 saat içerisinde dönüş yapacaktır.