Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi

Geri git   Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi > Tüm Kripto Coinlerin Tartışma Alanı > Coin Borsa Siteleri

Coin Borsa Siteleri Coinlerin Bulunduğu Borsalar Hakkında Paylaşımlar


ABCC Borsası Hakkında

Coin Borsa Siteleri


Coin Borsa Siteleri Coinlerin Bulunduğu Borsalar Hakkında Paylaşımlar

 
Seçenekler Arama Stil
  #1  
Alt 11 Eylül 2018, 18:29
tigris_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye
 
Adana Şubesi
Yaş: 40
Mesajlar: 1
Konular: 1
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Memnuniyeti: (0%)
Standart ABCC Borsası Hakkında

ABCC , “kullanıcı odaklı ve sürtünmesiz bir deneyim sunan kripto para birimi için birinci sınıf bir değişim sunma” üzerine övünen yeni bir değişim. ABCC’nin odak noktası yatırımcılara değerli blok zincir varlıklarını tanımlamaları, güvenli çevrimiçi alım satımları yapma ve profesyonel ticaret hizmetleri sunmalarına yardımcı olmaktır. Borsada, sahiplerinin karlarının hisselerini ödüllendiren ve aynı zamanda borsalar ile daha popüler hale gelen yeni “Ticaretten Mine” modelini kullanan kendi AT kartı vardır.
Calvin Cheng ABCC Exchange’i kurdu. Cheng, bir medya ve teknoloji uzmanıdır ve finansal hizmetler, yönetim danışmanlığı ve internet şirketlerinde bir dizi deneyime ve başarılı takip kayıtlarına sahip ortak kurucularla çalışmıştır.
ABCC ile çalışan kilit danışmanlardan ve yatırımcılardan bazıları, Malta’nın eski Dışişleri Bakanı Dr. Michael Frendo ve bulut tabanlı, blockchain ile çalışan bir hedef yaratmak amacıyla YeeCall ve Yee’nin CEO’su Zhang Lei’dir. Dünya çapında 40 milyon kullanıcı için sosyal ekosistem. Forrest Chen, bir seri girişimcinin yanı sıra stratejik ve ürün liderliği ve derin öğrenim konularında uzmandır. Weixing Chen, Kuaidi Dache’nin kurucusu ve Funcity Capital ve Funcity Holding Yönetim Kurulu Başkanı olan bir blockchain yatırımcısıdır. Kurumsal yatırımcılar arasında Funcity Capital, Dream Seeker Capital ve BlockOrigin bulunmaktadır.

ABCC Jetonu (AT)
ABCC Jetonu (AT), ABCC Dijital Varlık Değişiminden ERC-20 jetonudur. Toplamda 210 milyon jetonun sabit bir toplam kaynağı var ve AT sahipleri benzersiz avantajlar elde ediyor. AT verilmesi, Trade Contribution + Simultaneous Release üzerinden yapılır. Bu, simgelerin yüzde 50’sinin, diğer yüzde 50’si aynı anda piyasaya sürüldüğü ticaret katkısı nedeniyle serbest bırakıldığı anlamına gelir. Ticaret katkıları için yüzde 50’lik bir oranla yüzde 40’ı, AT’den önce işlem görenler için yüzde 10’luk bir oranla Ticaret-Mine (TOM) üyelerine gidiyor. Eşzamanlı tahliyenin yüzde 50’si yatırımcılar için yüzde 10, takım için yüzde 20 ve platform için yüzde 20’dir.

Hold Avantajları
AT’ye sahip olanlar, işlem ücretlerini ödeme veya diğer dijital varlıkları satın alma yeteneği dahil olmak üzere ABCC’deki çeşitli hizmetler ve ürünler için AT kullanabilirler. Jeton sahipleri ayrıca platformun premium hizmetlerine tercihli erişim elde ederler. AT’ye sahip olanlar, belirli kriterlere uyan üyeler için ödülleri ABCC’de çeşitli kampanyalara ve etkinliklere katılabilirler. Bunun bir örneği, AT simgeleri olan üyelerin ABCC’nin topladığı ticaret komisyonlarının yüzde 80’ini paylaşacak olmasıdır. Jeton sahipleri, ABCC ile etkileşim, topluluk oluşturma ve ABCC’ye önerilerde bulunma gibi etkinliklere de erişebilir.

Dip Not : ABCC borsası sürekli ve de cömert kampanyalar sunuyor. Şu an devam etmekte olan ve toplam 120 eth lık ödül dağıtımı olan bountykmapnayasıdan faydalanmak için https://abcc.bounty.global/signup?ref=ncbeck7kd linkini kullanabilirsiniz.
ABCC borsasına kayıt olmak için ise : https://abcc.com/at_invitation/share?aff=00f077 linkinde faydalanabilirsiniz
Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler Arama
StilCoinforumu.com olan bitcoin forum sitemize eklenen içeriklerden, içeriği ekleyen kullanıcı sorumludur. Kullanıcı bazlı herhangi bir telif hakkından Coinforumu.com sitesi ve site yetkilileri sorumlu değildir. Telif hakkı kapsamında bulunan içerikler ile ilgili hukuksal bildirimleriniz için bu bağlantı ie iletişime geçebilirsiniz. Btc forumu yönetimi size en geç 48 saat içerisinde dönüş yapacaktır.