Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi

Geri git   Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi > Tüm Kripto Coinlerin Tartışma Alanı > Coin Borsa Siteleri

Coin Borsa Siteleri Coinlerin Bulunduğu Borsalar Hakkında Paylaşımlar


Deex Nedir ? Nasıl Çalışır ?

Coin Borsa Siteleri


Coin Borsa Siteleri Coinlerin Bulunduğu Borsalar Hakkında Paylaşımlar

 
Seçenekler Arama Stil
  #1  
Alt 28 Ocak 2018, 18:07
KriptoKolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye
 
Ankara Şubesi
Yaş: 34
Mesajlar: 86
Konular: 56
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Memnuniyeti: (0%)
Standart Deex Nedir ? Nasıl Çalışır ?

*Deex , kripto para birimlerini hızlı bir şekilde ticaret, satın alma ve satma konusunda güvenilir ve uygun bir yol sunmayı amaçlayan bir şifreleme borsasıdır.*
*İşte Deex hakkında yapılan bir inceleme*

*Deex nedir?*
Deex , yakın gelecekte piyasaya sunulmaya hazırlanan merkezi olmayan bir şifreleme borsası alışverişi merkezidir . Borsa, Ocak 2018'de bir ön satış ve token satışı gerçekleştirdi. 16 Ocak 2018 itibarıyla, şirketin simgesi satışı toplam 2.4 milyon ETF sattı ve toplam 2.4 milyon ETF sattı.

Döviz piyasaya çıktığında, Deex, bitcoin, Ethereum ve altkaz dahil olmak üzere ticaret için kullanılabilen 10 kripto döviz satmayı planlıyor . Hedef, kullanıcıların kendi ülkelerinde bulunan fiat para birimi para yatırma yöntemlerini kullanarak kripto para birimlerini hızlı bir şekilde ticaret edebilecekleri "güvenilir ve kullanışlı" bir platform oluşturmaktır .

Deex'in uzun vadeli hedefi sadece bir değişimden daha fazlasını oluşturmaktır: ekip merkezi olmayan finansal bir ekosistem oluşturmak istiyor.

Deex jetonlarının jeton satışı 10 Ocak 2018'de başladı. 2017 yılının sonlarına doğru kapalı bir satış öncesi gerçekleştirildi.

Platform, Rusya merkezli bir ekip tarafından aktif olarak geliştiriliyor.

*Deex nasıl çalışır?*
Deex, BitShares 2.0 platformunu temel alan merkezi olmayan bir finansal ekosistemdir. Amaç, merkezileştirilmiş alışveriş merkezlerinin özelliklerini ve işlevselliğini, önemli eksiklikleri olmadan çoğaltan bir platform oluşturmaktır.

Örneğin günümüzün merkezi borsaları, güvenlik tehditleri, haksız rekabet, yaptırım tehlikesi gibi birtakım risklere maruz kalmaktadır. Bu değişimler, tüm müşteri fonlarını ve verilerini tek bir merkezi yerde tutar ve böylece büyük bir güvenlik tehdidi oluşturur. 500 milyondan fazla cryptokurrencies bugüne kadar merkezileştirilmiş borsalardan çalındı .

Deex, merkezi bir değişimin tüm özellikleriyle merkezi olmayan bir değişim yaratarak bu sorunu çözmeyi hedeflemektedir. Deex basın bülteninde "yaratılışından beri tek bir hack kaydı olmayan son derece hızlı ve güvenilir bir platform" olarak tanımlanan BitShares 2.0 (Graphene) blok zinciri ile uğraşırken bekleyeceğiniz özelliklerin keyfini sürerken müşterilerin fonları üzerinde tam kontrole sahip olmasını sağlıyor. ***8221;

Örneğin, BitShares 2.0, 100.000 işlemeye izin verir. Akıllı sözleşmelerin oluşturulmasına da olanak tanır.

*Deex Özellikleri ve Yararları*
Deex'in uzun vadeli hedefi, bütünüyle merkezi olmayan bir finansal ekosistem oluşturmaktır. Bu ekosistem, aşağıdaki özelliklerin ve avantajların tümünü içerir:

*Kullanıcılara gelişmiş güvenlik sağlamak için iki faktörlü kimlik doğrulama
*Dahili bir P2P mesajlaşma sistemi
*Merkezi olmayan, şeffaf bir blok zincir fonu Deex.fund olarak adlandırılır.
*Şifrenizi kaybettikten sonra hesapları geri yükleme olanağı
*Çok sayıda işlem çiftinde yüksek likidite
*7/24 teknik destek
*Kripto para birimlerinin ve simgelerinin soğuk depolanması için donanım cryptowallet desteği
*Uygun ticaret için masaüstü ve mobil uygulamalar
*Otomatik ticaret için ticaret robotları
*Şirketlerin Descrow.org'dan merkezi olmayan emanet araç setiyle ICO'larını güvenle yürütebilecekleri bir platform
*Deex profesyonel tüccarlar tarafından idare edilen cryptofund için merkezi olmayan, şeffaf bir blok zincir sistemi oluşturmak için bir platform
*Fiat ağ geçitlerine entegrasyon için Deex'te kullanıcıların cüzdanlarına bağlı Cryptocurrency borç kartları
*Deex platformunda üçüncü parti uygulamaların ve hizmetlerin entegrasyonu için bir API
*Kullanıcıların gerçek dünyada şifreli eşzamanlama için fiat para alışverişi yapabilecekleri kripto ATM'ler ağı

*Deex Simgesi Satılık*
Deex ICO 10 Ocak 2018'de başlamıştır. Toplam arz arzının% 75'i ICO öncesi ve ICO katılımcıları için ayrılmıştır,% 15'i geliştirme ekibi için ayrılmıştır,% 7'si danışmanlara ayrılmıştır ve% 3'ü ayrılmıştır nimet ve PR için. Ocak 2018 ortalarından itibaren simgeler, 1 deex =% 0.16 USD'lik% 20'lik bir bonus fiyatıyla satılıyor.

*Deex'in arkasında kim var?*
Deex, Rusya'daki Coinsbank'ın temsilcisi ve Predprocessing Ltd'nin kurucusu Vladislav Sapozhnikov tarafından yönetiliyor. Ekibin diğer listede yer alan üyeleri arasında Maya Zotova-Hess, Denis Soldatov, Yuri Milyukov, Andrey Girin, Ekaterina Tarasova ve Tatyana Maksimenko yer alıyor.

*Deex Exchange ICO Sonuç*
Deex, BitShares 2.0 platformunda yerleşik merkezi olmayan bir alışveriş merkezidir. Değişimin amacı, güvenlik tehditleri , haksız rekabet, yaptırımların tehlikeleri, siyasi faktörler ve daha fazlası dahil olmak üzere merkezi değişimler ile ilgili sorunları önlemektir .

Platform 2018 yılının sonlarında veya 2019 yılının başında piyasaya sürülecek, tamamen işlevsel bir yerel olmayan ekosistem ile Şubat ve Aralık 2018 arasında geliştirilecek.
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Tag Ekle
bitshares, deex, descrow.org, merkez, p2p


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler Arama
StilCoinforumu.com olan bitcoin forum sitemize eklenen içeriklerden, içeriği ekleyen kullanıcı sorumludur. Kullanıcı bazlı herhangi bir telif hakkından Coinforumu.com sitesi ve site yetkilileri sorumlu değildir. Telif hakkı kapsamında bulunan içerikler ile ilgili hukuksal bildirimleriniz için bu bağlantı ie iletişime geçebilirsiniz. Btc forumu yönetimi size en geç 48 saat içerisinde dönüş yapacaktır.