Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi

Geri git   Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi > Tüm Kripto Coinlerin Tartışma Alanı > Coin Cüzdanları

Coin Cüzdanları Coin Cüzdanları Hakkında Bilgilere Ulaşabilir Yorumlar Yapabilirsiniz...


Blockchain ve Bitcoin Hakkında

Coin Cüzdanları


Coin Cüzdanları Coin Cüzdanları Hakkında Bilgilere Ulaşabilir Yorumlar Yapabilirsiniz...

 
Seçenekler Arama Stil
  #1  
Alt 08 Ocak 2018, 13:10
CooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gold Üye
 
İzmir Şubesi
Mesajlar: 429
Konular: 229
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Memnuniyeti: (0%)
Wink Blockchain ve Bitcoin Hakkında

Blockchain ve Bitcoin dünyası
İnsanlar kolay yoldan para kazanma gayesiyle alış-satış derdinde ve sonuç olarak $ ve/veya ***8378;'ye çevirip maddi imkânlarını üst seviyeye çıkarma hırsına evrilmiş bir haldeler. Sonuçta $ veya ***8378; üzerinden bir gelecek hayal etmeniz Bitcoin'in çıkış ve amacına tamamen ters bir hareket. Bu yüzden açıkça söyleyebilirim ki Bitcoin sizi çok fena üzer. Çünkü sizin kendisine ne değer biçtiğiniz Bitcoin'in zerre umurunda değil.

Bitcoin şu an için bir deney ve bu deneyin sonucunun ne olacağını öngörüyorsanız ona göre hareket etmelisiniz. Öngörünüz başarıya ulaşacağı yönündeyse amacınız $'nızı veya ***8378;'nizi artırmak değil BTC'nizi artırmak olsun. Tamam, BTC sizin kişisel girişimlerinizle mine edebileceğiniz bir boyuttan çıkmış olabilir fakat alış verişlerinizde, emeğinizde, ortaya koyduğunuz bir üründe alacağınız için bir ödeme yöntemi olsun. Ki olmalı da.

Alış-satış arasında ceplerini dolduran borsalar üzerinden BTC artırmak amacıyla alt coinlere yönelen insanların %99,999'u için bu durum kumardan farksız. Kumardan kazanıyor olmanız bunun hep böyle süreceği anlamına gelmez. İyi borsacı çok kazanmaz, stabil kazanır. Geri kalan insanlar ise birbirini harcayarak iyi borsacıya çalışır. İyi kazanıyorsanız çok fena da kaybedeceğiniz gerçeğini göz ardı etmeyin. Çünkü iyi kazananlar sistemden çıkamaz ve eski kazançlı haline dönme uğruna sıfıra varıncaya kadar kendini bitirir.

Yatırım yaptığınız teknolojinin ne olduğunu bilin. Miningi yapılıyorsa, teknolojisi ne vaadediyorsa gerçek odur. Bu gerçek de sandığınız gibi bir kaç günde, bir kaç ayda oturacak bir şey değildir. Yıllar alır. Yıllarca bekleyebileceğiniz imkânlar dahilinde, sabah uyandığınızda ne kadar olmuş diye telefonunuza bakmadan kahvaltınızı yapabilecek şekilde yaşayın.

İddaa'dan, bahisten, tek maçtan yatıp da buraya gelen gençlere de bir kaç sözüm var. Teknolojisini bırakıp da borsa yönüyle gördüğünüz bu dünyaya ayıracağınız zamanı programlama dili öğrenerek, kendinizi geliştirerek geleceğinize yatırım yapın. Sene boyunca iki kitap okumamış insanlar ***8378;100 ile ***8378;500 vs ile bu piyasaya nasıl giriş yapabilirim şeklinde sorularla geliyorlar. Kusura bakmayın, burada ben paranın miktarını değil ama entellektüel kişiliğinizi sorgulamak durumundayım. Para harcamadan da yatırım yapılabilir, halk kütüphaneleri bedava ve size çok daha fazla imkân sunuyorlar. Değerlendirin, kaybettirmeyeceğinin, çok kazandıracağının garantisini verebilirim.

Unutmadan;
1BTC=1BTC ve bu hiç değişmeyecek. İşte bunun farkına vardığımız zaman dünya çok değişecek...
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Tag Ekle
bitcoin, blockchain, btc, dolar, mining


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler Arama
StilCoinforumu.com olan bitcoin forum sitemize eklenen içeriklerden, içeriği ekleyen kullanıcı sorumludur. Kullanıcı bazlı herhangi bir telif hakkından Coinforumu.com sitesi ve site yetkilileri sorumlu değildir. Telif hakkı kapsamında bulunan içerikler ile ilgili hukuksal bildirimleriniz için bu bağlantı ie iletişime geçebilirsiniz. Btc forumu yönetimi size en geç 48 saat içerisinde dönüş yapacaktır.