Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi

Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi (https://www.coinforumu.com/)
-   Dijital Paralardan Haberler (https://www.coinforumu.com/dijital-paralardan-haberler/)
-   -   Bir ICO Daha Paraları Toplayıp Kayıplara Karıştı (https://www.coinforumu.com/dijital-paralardan-haberler/1084-bir-ico-daha-paralari-toplayip-kayiplara-karisti.html)

eyupcan1994 13 Şubat 2018 17:17

Bir ICO Daha Paraları Toplayıp Kayıplara Karıştı
 
Yatırımcılar ICO'lara adeta çeyrek altın muamelesi yaparak her çıkan coin'den bir miktar alıp kenara atmaya başladılar. İstisnasız Her ICO'nun milyonlarca dolar yatırım topladığını gören kötü niyetli kişilerin de doğal olarak iştahı kabarıyor.

Son olarak bugüne kadar tam 5 ayrı ICO süreci geçiren ve toplamda 4,5 milyon dolar yatırım toplamayı başaran LoopX projesi, Son ICO süreci tamamlandıktan sonra Web sitesini, Facebook sayfalarını ve Diğer tüm hesaplarını silerek ortadan kayboldu. 276 adet Bitcoin ve 2,400 ,Ethereum toplayan LoopX ICO'suna yatırım yapanlar artık sadece bir bardak soğuk su içmekle yetinecekler.

kaynak:http://www.bitcoinkazanc.com/hb?i=23...iplara-karisti


Şu Anki Saat: 08:17

Powered by vBulletin® Version 3.8.9
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Coinforumu.com olan bitcoin forum sitemize eklenen içeriklerden, içeriği ekleyen kullanıcı sorumludur. Kullanıcı bazlı herhangi bir telif hakkından Coinforumu.com sitesi ve site yetkilileri sorumlu değildir. Telif hakkı kapsamında bulunan içerikler ile ilgili hukuksal bildirimleriniz için bu bağlantı ie iletişime geçebilirsiniz. Btc forumu yönetimi size en geç 48 saat içerisinde dönüş yapacaktır.