Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi

Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi (https://www.coinforumu.com/)
-   Dijital Paralardan Haberler (https://www.coinforumu.com/dijital-paralardan-haberler/)
-   -   Bill Gates dediğimiz adam CIA NSA gibi kurumların fonlarıyla devleşmiş ve ayakta kala (https://www.coinforumu.com/dijital-paralardan-haberler/2355-bill-gates-dedigimiz-adam-cia-nsa-gibi-kurumlarin-fonlariyla-devlesmis-ve-ayakta-kala.html)

Uzman 12 Mayıs 2018 12:23

Bill Gates dediğimiz adam CIA NSA gibi kurumların fonlarıyla devleşmiş ve ayakta kala
 
Bill Gates dediğimiz adam CIA NSA gibi kurumların fonlarıyla devleşmiş ve ayakta kalabilen bir isim. Internet explorer’ın bütün verilerimizi depolayıp yukarıda bahsettiğimiz kurumlara aktardığı yıllardır bilinen şeyler zaten. Tüm bunların ışığında Netscape türevi kendi para hortumlarının tıkanmasına sebep olabilecek bütün oluşumlara karşı olması (ki bu davadan ceza da almıştı ms) bu kadar normalken bitcoin ile ilgili açıklamalarının bu kadar ciddiye alınıp piyasayı manipüle ediyor olabilmesi bana şaşırtıcı geliyor.
Merkeziyetsizlik; mevcut sistem ve sistemin zengin ettiği hiçbir derebeyinin işine gelmez. Warren Buffett söylemleri için de benzer yorumlar getirilebilir.


Şu Anki Saat: 07:13

Powered by vBulletin® Version 3.8.9
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Coinforumu.com olan bitcoin forum sitemize eklenen içeriklerden, içeriği ekleyen kullanıcı sorumludur. Kullanıcı bazlı herhangi bir telif hakkından Coinforumu.com sitesi ve site yetkilileri sorumlu değildir. Telif hakkı kapsamında bulunan içerikler ile ilgili hukuksal bildirimleriniz için bu bağlantı ie iletişime geçebilirsiniz. Btc forumu yönetimi size en geç 48 saat içerisinde dönüş yapacaktır.