Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi

Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi (https://www.coinforumu.com/)
-   Dijital Paralardan Haberler (https://www.coinforumu.com/dijital-paralardan-haberler/)
-   -   Kripto Para Zenginleri Kimlerdir? 2018 (https://www.coinforumu.com/dijital-paralardan-haberler/2626-kripto-para-zenginleri-kimlerdir-2018-a.html)

altcoinci 20 Haziran 2018 11:15

Kripto Para Zenginleri Kimlerdir? 2018
 
Kripto Para Zenginleri
Chris Larsen; 57 yaşındaki Larsen, Ripple’ın kurucu ortağıdır ve yaklaşık 8 milyar dolar servete sahiptir.
Josph Lubin; 53 yaşındaki Lubin, Ethereum’un kurucu ortağıdır ve yaklaşık kripto para serveti 5 milyar dolar civarındadır.
Changpeng Zhao; 41 yaşındaki Zhao, Binan-ce kripto para borsasının CEO’sudur ve kripto para serveti yaklaşık olarak 2 milyar dolar seviyesindedir.
Cameron &Tyler Winklevoss; 36 yaşındaki ikiz kardeşler, Winklevoss Capital’in kurucularıdır. Yaklaşık olarak kripto para servetleri 1,1 milyar dolardır.
Matthew Mellon; 54 yaşındaki kişisel yatırımcının kripto para serveti yaklaşık olarak 1 milyar dolar seviyesindedir.
Brain Armstrong; 35 yaşında olan Armstrong, Coinbase borsasının CEO’sudur. Yaklaşık olarak kripto para serveti 1 milyar dolar civarıdır.
Matthew Roszak; 45 yaşındaki Roszak, Bloq kurucu ortağıdır ve yaklaşık kripto para serveti 1 milyar dolar civarındadır.
Anthony Di Iorio; 43 yaşındaki Iorio, Ethereum’un kurucu ortaklarındandır. Yaklaşık olarak kripto para serveti 1 milyar dolar civarıdır.
Brock Pierce; Bitcoin Vakfı Başkanı olan Pierce 37 yaşındadır ve yaklaşık olarak 1 milyar dolarlık kripto para serveti bulunmaktadır.
Michael Novogratz; Galaxy Digital’in CEO’su olan Novogratz 53 yaşındadır ve yaklaşık olarak 1 milyar dolarlık kripto para serveti bulunmaktadır.Kripto Para Zenginleri Liste 2
Brendan Blumer; 31 yaşındaki Blumer, Block.one CEO’sudur. Yaklaşık olarak 700 milyon dolarlık kripto para serveti bulunmaktadır.
Dan Larimer; 35 yaşındaki Larimer’in 700 milyon dolarlık kripto para serveti bulunmaktadır. Larimer, Block.one CEO’sudur.
Valery Vavilov; Bitfury CEO’su olan Vavilov 38 yaşındadır ve kripto para serveti yaklaşık olarak 700 milyon dolar civarıdır.
Charles Hoskinson; Ethereum kurucu ortağı olan Hoskinson, yaklaşık olarak 600 milyon dolarlık kripto para servetine sahiptir.
Brad Garlinghouse; 47 yaşındaki Ripple’ın CEO’su olan Garlinghouse, yaklaşık olarak 500 milyon dolarlık bir kripto para servetine sahiptir.
Barry Silbert; 41 yaşındaki Silbert, Digital Currency Group CEO’sudur. Yaklaşık olarak 500 milyon dolarlık kripto para serveti bulunmaktadır.
Vitalik Buterin; listedeki en genç isim olan Buterin, Ethereumun yaratıcısıdır. Kripto para serveti yaklaşık olarak 500 milyon dolar civarındadır.
Tim Draper; 59 yaşındaki Draper Vakfı kurucusu olan Draper, 500 milyon dolarlık kripto para servetine sahiptir.
Song Chi-Hyung; 38 yaşında ve Dunamu CEO’su olan Hyung, yaklaşık olarak 500 milyon dolarlık kripto para servetine sahiptir.


Alıntı : https://www.altcoinci.net/bitcoin/kr...imlerdir-2018/

amzounslide 05 Temmuz 2019 15:59

Cevap: Kripto Para Zenginleri Kimlerdir? 2018
 
Diyelim ki bilgisayarlarımı her zamandan beri yukarı gidiyorum ve yapılandırıyorum, fiyatlar ve teknolojik gelişmeler açısından biraz izliyorum, bu yüzden bir halka kurma konusunda endişelenmek zorunda kalmayacağımı düşünüyorum.
Ayrıca endüstriyel bir ortamda çalışıyorum, bu yüzden makineyi kesinlikle optimize edebildim (güç kaynağının seçimi ve boyutlandırılması, geçiş, izleme, koruma,"¦)

Sorunsuz 3000 Euro yatırım yapabilirim. Bu yüzden ekipmanı kısa vadede amorti edebilirsem, deneyim beni cezbedebilir.
Para kaybetmeyeceğime emin olduğumda biraz daha yatırım yapabilirim.Sarkari Result Pnr Status 192.168.1.1


Şu Anki Saat: 08:17

Powered by vBulletin® Version 3.8.9
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Coinforumu.com olan bitcoin forum sitemize eklenen içeriklerden, içeriği ekleyen kullanıcı sorumludur. Kullanıcı bazlı herhangi bir telif hakkından Coinforumu.com sitesi ve site yetkilileri sorumlu değildir. Telif hakkı kapsamında bulunan içerikler ile ilgili hukuksal bildirimleriniz için bu bağlantı ie iletişime geçebilirsiniz. Btc forumu yönetimi size en geç 48 saat içerisinde dönüş yapacaktır.