Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi

Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi (https://www.coinforumu.com/)
-   Dijital Paralardan Haberler (https://www.coinforumu.com/dijital-paralardan-haberler/)
-   -   Rusların yarısından fazlası Bitcoin hakkında belli düzeyde bilgiye sahip. (https://www.coinforumu.com/dijital-paralardan-haberler/660-ruslarin-yarisindan-fazlasi-bitcoin-hakkinda-belli-duzeyde-bilgiye-sahip.html)

Uzman 23 Ocak 2018 17:42

Rusların yarısından fazlası Bitcoin hakkında belli düzeyde bilgiye sahip.
 
Rusların yarısından fazlası Bitcoin hakkında belli düzeyde bilgiye sahip. Bitcoin hakkında bilgi sahibi olanların sayısı gençler arasında ve büyük şehirlerde daha fazla. Haber kanallarında Bitcoin ile ilgili yapılan 185 bin yayın sayesinde Moskova’da yaşayanların dörtte üçü, piyasanın en büyüğü olan Bitcoin hakkında bilgi sahibi. Başka bir araştırmaya göre ise Rus sosyal medyasındaki en popüler kelime Bitcoin.

Genç ve Aktif
2017 yılı boyunca çok ciddi gelişmeler kaydeden Bitcoin artık çok fazla Rus tarafından biliniyor. VCIOM (Tamamen Rus Halk Görüşü Araştırma Merkezi) tarafından yapılan yeni bir ankete göre Rusların %56’sı Bitcoin hakkında bilgi sahibi

Alıntı : Takpara


Şu Anki Saat: 15:32

Powered by vBulletin® Version 3.8.9
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Coinforumu.com olan bitcoin forum sitemize eklenen içeriklerden, içeriği ekleyen kullanıcı sorumludur. Kullanıcı bazlı herhangi bir telif hakkından Coinforumu.com sitesi ve site yetkilileri sorumlu değildir. Telif hakkı kapsamında bulunan içerikler ile ilgili hukuksal bildirimleriniz için bu bağlantı ie iletişime geçebilirsiniz. Btc forumu yönetimi size en geç 48 saat içerisinde dönüş yapacaktır.