Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi

Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi (https://www.coinforumu.com/)
-   Dijital Paralardan Haberler (https://www.coinforumu.com/dijital-paralardan-haberler/)
-   -   Dubai'nin 250 milyon liralık boş çerçevesi (https://www.coinforumu.com/dijital-paralardan-haberler/719-dubainin-250-milyon-liralik-bos-cercevesi.html)

CtrL 25 Ocak 2018 20:12

Dubai'nin 250 milyon liralık boş çerçevesi
 
Dubai'nin 250 milyon liralık boş çerçevesi

Lüks merakı ile tanıdığımız BAE, yeni bir para harcaması ile gündemde. BAE, Dubai'nin tam göbeğine altından boş bir çerçeve dikti. Çerçevenin maliyetinin 250 milyon lira olduğu belirtildi.

Petrol zengini olan Araplar, ülkelerinde yaptıkları gereksiz para harcamaları ile gündeme geliyorlar. Onlardan biri de BAE'de gerçekleşti.

Dubai'nin orta yerine tam 250 milyon TL değerinde boş bir çerçeve dikildi.

250 MİLYON TÜRK LİRASI!

On yıldır yapım aşamasında olan Dubai Frame isimli boş çerçeve, anlam olarak Dubai’nin özlemlerini ve başarılarını temsil ediyor. Altın rengindeki parlak yapı, 2020 Expo motifleriyle bezenirken, ziyaretçilere açık 93 metrelik cam alt geçitte yürüyüş yapabiliyor.

Geceleri de aydınlatılan yapı, içerisinde simgesel Burj Khalifa’nın manzarasını içeren geniş bir kent panoraması barındırıyor. Bu 'anlamlı' yapının BAE'ye masrafı ise bir hayli fazla. 50 milyon euro olarak açıklanan Dubai Frame'in Türk lirasındaki olarak değeri tam 250 milyon lira!

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net...4c&oe=5AF38881


Şu Anki Saat: 04:54

Powered by vBulletin® Version 3.8.9
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Coinforumu.com olan bitcoin forum sitemize eklenen içeriklerden, içeriği ekleyen kullanıcı sorumludur. Kullanıcı bazlı herhangi bir telif hakkından Coinforumu.com sitesi ve site yetkilileri sorumlu değildir. Telif hakkı kapsamında bulunan içerikler ile ilgili hukuksal bildirimleriniz için bu bağlantı ie iletişime geçebilirsiniz. Btc forumu yönetimi size en geç 48 saat içerisinde dönüş yapacaktır.