Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi

Geri git   Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi > Tüm Kripto Coinlerin Tartışma Alanı > Kripto Para Birimleri

Kripto Para Birimleri Bütün Kripto Para Birimleri Hakkında Konulara Buradan Ulaşabilir Yorum Yapabilirsiniz.


#WTC coin Coinest borsasında işleme başladıktan sonra tavan yaptı

Kripto Para Birimleri


Kripto Para Birimleri Bütün Kripto Para Birimleri Hakkında Konulara Buradan Ulaşabilir Yorum Yapabilirsiniz.

 
Seçenekler Arama Stil
  #1  
Alt 14 Ocak 2018, 03:27
Uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Moderator
 
İzmir Şubesi
Mesajlar: 669
Konular: 290
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Memnuniyeti: (0%)
Standart #WTC coin Coinest borsasında işleme başladıktan sonra tavan yaptı

#WTC coin Coinest borsasında işleme başladıktan sonra tavan yaptı

Waltonchain'in Coinnest'teki Stratejik Yatırımı - Blockchain Sanayi Geliştirme Sistemini İlerletmek İçin İleride Taşınıyoruz
Sevgili Waltonchain taraftarları,

Waltonchain'in Kore'deki hızlı ticaret gelişimini ve şirket küreselleşmesini gerçekleştirmek için 10 Ocak'ta Waltonchain ekibi Coinnest ile derin işbirliğine ilişkin bir anlaşma imzaladı ve Coinnest'e stratejik bir yatırım yapacak. Her iki taraf da Kore'deki Waltonchain işinin yanı sıra blok zincir endüstrisinin gelişimini teşvik etmek için blok zincirle ilgili teknolojiler geliştirdiklerini belirtti.

Kore'nin en büyük mübadelelerinden biri olan Coinnest, işlemin tamamlanmasından bir yıl sonra 7.5 trilyon KRW'luk toplam işlem tutarı ve 500.000 üye kazanmıştır. Coinnest ile olan işbirliği, Waltonchain için küresel bir ticari ekosistem kurma yolunda önemli bir stratejik adımdır. Waltonchain, Aralık 2017'den beri Coinnest Trading Platform'da listelenmiş ve kullanıcıların çoğundan tanınmış ve destek sağlanmıştır.

Şu anda, Coinnest sadece önemli bir değişim değil, aynı zamanda Waltonchain tarafından geliştirilen çoklu alt zincirlerin uygulanması için Kore pazarında uzun vadeli bir ortaktır. Waltonchain'e, ticari uygulamaları gerçekleştirmek ve Güney Kore'deki kaynak tabanımızı genişletmek için yardımcı olacaktır.

Gelecekte Waltonchain, mükemmel küresel blok zincir teknolojilerini ve projeleri desteklemek ve Waltonchain'in yeni ticari ekosistemini genişletmek için Coinnest ile birlikte çalışacak.

Waltonchain ekibi,

10 Ocak 2018
__________________
Borsa bir milletin hayat damarıdır.
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Tag Ekle
coinest, coinnest, walton, waltonchain, wtc


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler Arama
StilCoinforumu.com olan bitcoin forum sitemize eklenen içeriklerden, içeriği ekleyen kullanıcı sorumludur. Kullanıcı bazlı herhangi bir telif hakkından Coinforumu.com sitesi ve site yetkilileri sorumlu değildir. Telif hakkı kapsamında bulunan içerikler ile ilgili hukuksal bildirimleriniz için bu bağlantı ie iletişime geçebilirsiniz. Btc forumu yönetimi size en geç 48 saat içerisinde dönüş yapacaktır.