Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi

Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi (https://www.coinforumu.com/)
-   Kripto Para Birimleri (https://www.coinforumu.com/kripto-para-birimleri/)
-   -   Kore'nin ilk 'Smart Kontratlı'' ICOsu hakkında ne düşünüyorsunuz? (https://www.coinforumu.com/kripto-para-birimleri/606-korenin-ilk-smart-kontratli-icosu-hakkinda-ne-dusunuyorsunuz.html)

CooL 22 Ocak 2018 11:08

Kore'nin ilk 'Smart Kontratlı'' ICOsu hakkında ne düşünüyorsunuz?
 
Kore'nin ilk 'Smart Kontratlı'' ICOsu hakkında ne düşünüyorsunuz?
ICON [ICX] 6 saat içinde halk satışına ayrılan 75k Ethereumluk satış hedefine ulaştı. The loop ve DAVinCI bunun yanında sigorta, üniversite ödemeleri gibi son kullanıcıya ulaşan projeler üzerinde çalışan 120 kişilik bir ekiple çalışmalarını sürdürüyorlar. Kiripto paraların Samsung'u olarak isimlendirilen ve ''herkes whitepaperında konuşur ama biz whitepaper'ı faaliyete dökeriz'' felsefesiyle hareket eden bir ekibi var. 10 yıllık silikon vadisi tecrübesi, birçok mühendis ve teknoloji alt yapılı partnerlik için çalışan bu ekip hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Uzman 22 Ocak 2018 11:09

ben bunu forumda paylaşmıştım diye hatırlıyorum. herkes etherle kıyaslıyor ama takımı etherle kıyaslanamıcak kadar geniş. pishing linkle dolandırıcılık bunun icosundada gerçekleşti ama pek başarılı oldukları söylenemez.proje zaten koreli kurumlar tarafından uzun suredir destekleniyordu.lokal bir ico oldu korelilerin dışında katılım çok az.

CooL 22 Ocak 2018 11:09

Tether karşılaştırmasını görüp ben de anlamlandıramadım. Telegram grubunda sabah dolandırıcılıkla ilgili haber geçildi ama sonucu ile ilgili bir şey göremedim. Hızlı bir satış olduğu için telaşla yatırım yapanların vay haline. Lokal olarak son kullanıcıya dokunacağı nokta çok fazla olması ilgi çekmiş olabilir bunun yanında dünyaya açılmak için atılan adımlarda İsviçre partnerlik için çalıştıkları güçlü ülkelerden öne çıkıyor. Bancor ile karşılaştırılması hakkında ne düşünüyorsunuz, Bancor'un önüne geçebilir mi?

CtrL 22 Ocak 2018 11:10

evet dananın kuyrugu 2 gun sonra kopuyor. 2 gun sonra kendi zinciri ni kullanıma sokacaklar erteleme vs olmazsa.benim koydugum hedef ethereumun 10 da 1i(btc bazında) eger 24 unde bi aksilik olup ertelenirse mainnet, fiyatı düşecektir - ki umarım bu gercekleşir ve alttan tekrar geri alırız. x10 olması için hedef tarih veremiyorum ama koreli olmasına ragmen kore borsalarında işlemi yapılmıyor henuz. ''x10 cu''lar bi degerlendirsin derim.

devotion 22 Ocak 2018 14:17

İleride sağlam bir çıkış yapar para hiç yoktan değer kaybetmiyor gibi bir grafik sergiliyor

ReaL 22 Ocak 2018 16:10

Hold yapmak için uygun


Şu Anki Saat: 10:27

Powered by vBulletin® Version 3.8.9
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Coinforumu.com olan bitcoin forum sitemize eklenen içeriklerden, içeriği ekleyen kullanıcı sorumludur. Kullanıcı bazlı herhangi bir telif hakkından Coinforumu.com sitesi ve site yetkilileri sorumlu değildir. Telif hakkı kapsamında bulunan içerikler ile ilgili hukuksal bildirimleriniz için bu bağlantı ie iletişime geçebilirsiniz. Btc forumu yönetimi size en geç 48 saat içerisinde dönüş yapacaktır.