Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi

Geri git   Türkiye`nin Bitcoin Forum Sitesi > Mining & Madencilik

Mining & Madencilik Bir Bitcoin nasıl çıkartılır. Bitcoin nasıl üretilir. Bitcoin madenciliği nedir burada bulabilirsiniz.


Cgwatcher

Mining & Madencilik


Mining & Madencilik Bir Bitcoin nasıl çıkartılır. Bitcoin nasıl üretilir. Bitcoin madenciliği nedir burada bulabilirsiniz.

 
Seçenekler Arama Stil
  #1  
Alt 04 Temmuz 2018, 00:19
doublecup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye
 
Adıyaman Şubesi
Mesajlar: 5
Konular: 5
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Memnuniyeti: (0%)
Standart Cgwatcher

Açıklama
Cgwatcher, bitcoin madencileri cgminer ve BFGMiner için bir GUI. Madenci için bir GUI sağlamanın yanı sıra, madenci izlemek ve tespit edildiğinde sorunları düzeltmek için birkaç seçeneğe sahiptir. Bu bakmak için biraz daha kolay bir şey sağlayarak kesinti en aza indirmek için yardımcı olur.

Başka bir yazılımın madenci ile iletişim kurmasına izin vermek için bu amaçla oluşturulan madenci API'SI aracılığıyla çalışır. Bu madencilerin uzaktan izlenmesine izin veren birkaç Web uygulaması olsa da, bu cgwatcher'ın amacı değildir. Madenciyle aynı bilgisayarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve madencinin düzgün çalışıp çalışmadığını belirlemek için ayarladığınız koşulları takip edecektir. Aksi takdirde, cgwatcher sorunu gidermek için uygun adımları atacaktır (genellikle madenciyi yeniden başlatır).) Fikir, sizin için izleme yapan bir program oluşturmaktır, bu nedenle madencilerinizi sürekli olarak test etmek için bu web uygulamalarını kullanmanız gerekmez.

CGWatcher küçük ve taşınabilir. net uygulamasıdır. Bu 64-bit madenciler ile çalışabilir, böylece 32-bit Windows 32-bit uygulaması veya 64-bit Windows 64-bit uygulaması olarak çalışacaktır. Bunu güvenmediğiniz sürece Sandboxie gibi sanal ortamlarda çalıştırılabilir (ancak ayarlar kapandıktan sonra kaydedilemez.) Arşivde readme metin dosyası ve kütüphaneler bulunur (kütüphane bilgilerine bağlantılar cgwatcher indirme sayfasında bulunur.) Program kendi yapılandırma dosyası (CGWatcher oluşturur.yürütülebilir.ini), log (cgwatcher.log) ve bir zamanlar profil verilerini ve yapılandırma dosyasını depolamak için başlatılan birden fazla veri dosyası. Ayrıca madenci oluşturur.havuz değişiklikleri, donanım hataları, GPU veya havuz durumu değişiklikleri gibi madencilik için bazı bilgileri kaydeden bir günlük.madenciyi çalıştırırken Cgwatcher'ı başlatabilir veya madenciyi çalıştırmak için kullanabilirsiniz (tercihen).
profiller
CGWatcher çeşitli madenciler, yapılandırma dosyaları ve / veya argüman kullanarak madencilik profilleri oluşturmanıza olanak sağlar. İlk kullanımda, varsayılan profil oluşturur ve aynı dizinde veya CGWatcher alt dizinlerinde çalışıyorsa veya bulunuyorsa madenciyi bulmaya çalışır. Madenciyi bulamazsa, nerede olduğunu ve (isteğe bağlı) yapılandırma dosyasını ve/veya kullanmak istediğiniz argümanları manuel olarak belirtmeniz gerekir. Bunu "profil Yönetimi" düğmesine basarak yapabilirsiniz... ayarlar sekmesindeki düğme. Mayın yaptığınız farklı kripto para birimleri için istediğiniz kadar çok profil oluşturabilirsiniz. İsterseniz varsayılan profili de yeniden adlandırabilirsiniz, sadece ilk varsayılan olarak adlandırır, çünkü ona bir şey demeliydim. Yeni bir profile ("etkinleştir" profili) geçtiğinizde, cgwatcher, her başlatıldığında veya madenci yeniden başlatıldığında bu profil ayarlarını kullanır. Bununla birlikte, madencinin çalışması sırasında profilleri değiştirirseniz, açıkçası yeni bir profil kullanmak için madenciyi yeniden başlatmanız gerekecektir. Durum sekmesindeki mevcut madencinin hangi profili kullandığını görebilirsiniz. İdeal olarak, her zaman ayarladığınız aktif profil ile aynı olacaktır... ancak madencilik sırasında profilleri değiştirdiyseniz ve sorgu geldiğinde madenciyi yeniden başlatmamaya karar verirseniz, yeniden başlatılıncaya (veya durdurulan ve başlatılıncaya kadar) madencinin hala önceki profilde çalışacağını unutmayın.
gereksinimleri
CGWatcher Windows'ta çalışır ve. NET framework 4.0 gerektirir. . Net framework'ü CGWatcher indirme sayfasından indirebilirsiniz. Cgminer ve bfgminer'in en son sürümleriyle çalışmalıdır, ancak bu madencilerdeki değişiklikler cgwatcher'da değişiklik gerektirebilir. Her ikisinin de son sürümleri ile test sorunsuz çalıştı.
Cgwatcher'ın düzgün çalışması için madencinin API'SİNE tam erişim gerekir. Önceki sürümlerde elle yapmak zorunda iken, 1.1.5.0 ve ileri otomatik olarak bunu. Yapılandırma dosyası veya argüman doğru API parametreleri ayarlanmamışsa, CGWATCHER, profil bağımsız değişkenlerini veya yapılandırma dosyasını değiştirmeden API'NİN etkin olup olmadığını kontrol eder. Bu açıkça sadece start Mining veya Start düğmesini kullanarak cgwatcher ile başlayan madenciler için geçerlidir. Madenciyi cgwatcher'ın dışında çalıştırırsanız, API'NİN cgwatcher'ın algılamak ve kullanmak için etkinleştirildiğinden emin olmanız gerekir.
indir: https://drive.google.com/file/d/1lBn...y9_GGViVh/view
Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler Arama
StilCoinforumu.com olan bitcoin forum sitemize eklenen içeriklerden, içeriği ekleyen kullanıcı sorumludur. Kullanıcı bazlı herhangi bir telif hakkından Coinforumu.com sitesi ve site yetkilileri sorumlu değildir. Telif hakkı kapsamında bulunan içerikler ile ilgili hukuksal bildirimleriniz için bu bağlantı ie iletişime geçebilirsiniz. Btc forumu yönetimi size en geç 48 saat içerisinde dönüş yapacaktır.